Gebelik testi ne zaman doğru yanıt verir?

Merhaba, eşimle regl bitişinden 1 hafta sonra birlikyte olduk. ben her ay reglimin başladığı günden 5 gün önce regl olurum. Bugünlerde regl olmam gerekirken hala olmadım. Birhaftadırda kasık ağrısı çekiyorum. normalde hiç böyle olmamıştım. gebelik testini ne zaman yapmam doğru sonuç verir.

Tahlil.com Cevabı : Adet döneminiz bir haftadan fazla gecikirse gebelik testi yaptırarak doğru sonuca ulaşabilirsiniz.