Gebelik testi yapmıştım idrarda. fakat bozuktu sanırım. üç çizgi gibi çıktı?

Gebelik testi yapmıştım idrarda. fakat bozuktu sanırım. üç çizgi gibi çıktı. bugün tekrar yaptım negatif çıktı. bu durumda hamilelik yoktur diyebiliriz değil mi? kanda baktırma ihtimalim yok suan için.

Tahlil.com Cevabı : İdrarda gebelik testlerini, testin içinde çıkan uygulama kılavuzunu dikkatle okuduktan sonra yapmalısınız.Bu konuya dair yazdığımız aşağıdaki yazımızı da okumanızı öneriyoruz.http://tahlil.com/idrarla-yapilan-gebelik-testinin-dogru-cikmasi-icin-basit-oneriler