Gebelik testi yaptım 2. Çizgi çok silik çıktı dün tekrar yaptım negatif çıktı

Mrblar 2 gün önce gebelik testi yaptım 2. Çizgi çok silik çıktı dün tekrar yaptım negatif çıktı bugünde doktora gittim ve ultrasonda birşey çıkmadı hprmon testine gönderdi bunun açıklaması nedir?

Tahlil.com Cevabı : Çok silik çıktı ise negatif de denilebilir, zaten çok erken gebeliklerde usg de birşey görülmeyebilir, adet olmaz iseniz testi 1 hafta sonra tekrarlayın..