Gebelık testı yaptırdım 0.1 cıktı gebelıkolabılır dedı doktor

slm gebelık testı yaptırdım 0.1 cıktı gebelıkolabılır dedı doktor bır hafta sonra tekrar yapalım dedı benım kanamam 4 once oldu 2gun surdu gectı normalde 7gun suruyodu adetım suanda kasık ve bel agrım var ve kasıgımda sıskınlık sebebı ne olabılır acaba ustune gormus olabılırmıyım sımdıden teskkurler

Tahlil.com Cevabı : Test sonucunuz negatifken hamilelikten söz edemeyiz.