Gebematiğe değeri yazıyorum ama bi sonuc alamıyorum yardım rica ederim teşekkürler

3 gün önce beta hcg değerim 254 çıkarken bugün 980 çıktı hamilelik var mıdır. gebematiğe değeri yazıyorum ama bi sonuc alamıyorum yardım rica ederim teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Gebematiğimiz gayet güzel çalışıyor.Bir daha deneyiniz..Bizlere sormanıza gerek kalmadan Gebematik kullanarak gebe olup olmadığınızı gebeyseniz da tahmini kaç haftalık olduğunu öğrenebilirsiniz.           Gebematiğimizi hemen kullanmak için tıklayınız....