Geç döllenme falan olamazmı sebep.Ne olur kötü olmasın ..

Son adet tarihim 14 ocak ve ben 11 şubat da betahcg testi yaptırdım.Sonuç 35 H çıktı.Testi bugün tekrarladık ve değer 59 H.Doktor artışın çok yüksek olmadığını sağlıklı gebelik olmayabileceğini söyledi.3 gün sonra tekrar test yapılacak.Geç döllenme falan olamazmı sebep.Ne olur kötü olmasın :(

Tahlil.com Cevabı : Umarız istediğiniz gibi olur, 3 gün sonra testi tekrarlamanızı öneririz..