Gece uyuyamama şikayetim vardı

gece uyuyamama şkayetim vardı dahiliye uzmanına gittim hipoglisemi dendi... açlık kan şekeri değerim 85 /hba1c testim 6 değerinde.. tokluj 126 geceleri uyyamıyorum yatmadan önce hafif birşeyler yiyorum başımın içi sallanıyor çarpıntı v.s uyku yok bunalıma girdim artık... yardım edin =(

Tahlil.com Cevabı : Hemoglobin A1CNormal değer % 4-6 arasındadır..Diğer kan değerlerinzde de sorun görünmüyor..Endokrinoloji ve psikiyatri tarafından değerlendirilmenizi öneririz..