Geçen ay hcg testim 0.5 çıkmıştı bu ay 0.50 çıkıyor neden bir ayda bir yükselme görüldü bu normal bir durum mu?

merhaba ben 22 yaşındayım aknelerim için ragutan kullanıyorum her ay düzenli olarak hormon testi yaptırıyorum geçen ay hcg testim 0.5 çıkmıştı bu ay 0.50 çıkıyor neden bir ayda bir yükselme görüldü bu normal bir durum mu

Tahlil.com Cevabı :   0.5 ile 0.50 arasında bir fark yoktur yani 0.5=0.50 .