Geçen ay yumurtlama tarihimde korunmasız ilişki yaşadım

geçen ay yumurtlama tarihimde korunmasız ilişki yaşadım bu ay adetime 1 hafta kala 2 saat süren akışkan ve koyu kanamam oldu ve kesildi. regl olarak kabul etmeli miyim bu 2 saati? 8 gün sonra idrar testi yaptım evde negatif çıktı. ayrıca tetradox kullanmıştım 10gün. teste güvenmelimiyim?

Tahlil.com Cevabı : Hayır regl olarak kabul etmemelisiniz, ancak test erken yapılmış olabilir, 1 hafta içinde adet olmaz iseniz testi tekrarlayın..