Geçen gün kadın doğuma gittim ve hormon testi yapıldı.değerlerimin yüksek olduğunu söyledi.adetim sürekli hiç bitmeden 8 aydır geliyor

 Geçen gün kadın doğuma gittim ve hormon testi yapıldı.değerlerimin yüksek olduğunu söyledi.adetim sürekli hiç bitmeden 8 aydır geliyo ve hiç bitmiyo.artık çok halsizim.1 ay sonra tekrar hormon testi yapılcak.20 yaşındayım.neden sürekli adet oluyorum.nedeni ne olabilir.

Tahlil.com Cevabı : Tahlilleriniz ve sonuçları hakkında hiç bir bilgi vermemişsiniz.Bu durumda bir de  endokrinoloji bölümüne başvurmanız da uygun görülüyor.