Gecen hafta sonu cumartesi acil de beta HCG yaptırdım -6 çıkmıştı yani 37.04 cıktı hamilesin dediler

Tahlil.com Cevabı : Gecen hafta sonu cumartesi acil de beta HCG yaptırdım -6 çıkmıştı yani 37.04 cıktı hamilesin dediler tekrar hastaneye gittim pazartesi kadın doğuma gittim ultrason da baktı bişey yok dedi beta HCG yaptır dedi kan verdim sonuç 0.2 cıktı hamilelik yok dedi geçen sene kasım ayında bir düşügüm vardı doktor sonuca bakar bakmaz kürtajmı oldun sen dedi evet dedim hamile değilsin dedi sizce neden böyle