Genel idrar tahlilimde gorunum bulanik keton pozitif lokosit 7-8 epitel bol ve seyrek bakteri sonucunu aldim ?

Merhabalar, Genel idrar tahlilimde gorunum bulanik keton pozitif lokosit 7-8 epitel bol ve seyrek bakteri sonucunu aldim . Doktorum bir sorun olmadigini soyledi fakat karin agrilarim devam etmekte sizden yorum almak istedim . Simdiden tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : İdrar kültürü yapılması da mutlaka fikir verecektir enfeksiyon yönünden