Genel kristal:1 epitel:22 bakteri:14 çıktı. Bir sorun var mı? Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Merhaba, idrar tahlilimde; urobilinojen:0.2 glukoz:+1 PH:6.0 dansite:1.005 eritrosit:3 lokosit:1 genel kristal:1 epitel:22 bakteri:14 çıktı. Bir sorun var mı? Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlilinde eritrosit ve bakteri olması olağan değil.İdrar yollarınızda enfeksiyon olabilir.İdrar kültürü tahlili detaylı bilgi verecektir.Ayrıca idrarda glukoz çıkması da şeker hastalığı bulgusu olabilir.