Genital akıntı kültürü sonucum ...Mikroskobik Inceleme: GRAM BOYAMA :EPİTEL VE LAKTOBASİL GÖRÜLDÜ. Sonuç:Streptococcus agalactiae . yorumlar mısınız?

 Genital akıntı kültürü sonucum ...Mikroskobik Inceleme: GRAM BOYAMA :EPİTEL VE LAKTOBASİL GÖRÜLDÜ. KÜLTÜR:1.Sonuç:Streptococcus agalactiae . yorumlarsanız çok seviniirim

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.