Geri çekilme yöntemi ile ilişki yaşıyoruz. Adetim birkaç gün gecikti. Hamile olabilir miyim?

 Erkek arkadaşımla 4 aydır ilişkiye giriyoruz boşalıcağı zaman geri çekiyor fakat göbeğime boşalıyor normalde her ayın 20 sinde adet olurdum fakat pekde düzenli değildir bu sefer bir kaç gün gecikti . üstüne görme diye birşey duydum hamile olma riskim nedir gebelik testi yaptrmadn nasl öğrenrm?

Tahlil.com Cevabı : Geri çekilme yöntemi hamileliği tam olarak engellemez. Spermin vajinaya teması mümkün. Adetiniz bir haftadan fazla gecikirse gebelik testi yaptırmanız hamile olup olmadığınız konusunda size bilgi verecektir.