Glikozile hemoglabin (hb a1c) değeri 7.5 olması gereken değer 4-6 arasında

RDW değerim 19.2 olması gereken değer aralığı ise 9-18 arasında.. kan üre azotu (BUN) 24.84 olması gereken değer ise 7.94- 20.09 aralığı

Tahlil.com Cevabı : hba1c DEĞERİNİZİN yüksek çıkması kan şekeri değerlerinizde yükseklik ve diabet riskiniz bulunduğunu gösteriyor.En kısa zamanda bir dahiliye ve/veya endokrinoloji uzmanına başvurunuz