GLUKOZ:74 KOLESTROL:148 TRİGLİSERİD:60 LDL KOLESTROL:60 HDL .....

GLUKOZ:74 KOLESTROL:148TRİGLİSERİD:60LDL KOLESTROL:60HDL KOLSTROL:89AST:20GGT:10BUN:19KREATİNİN:0,6HEMOGRAM:7,0KAN TAHLİLİMİ YORUMLARMISINIZ LÜTFENN?İKİ HAFTADIR GÖZ KARARMAM VAR VE BİR KEREDE DÜŞÜP KALDIM TAHLİL SONUCUMU YORUMLARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.

Tahlil.com Cevabı : Yukarıda yazıda belirtilen uyarılara dikkat edip,sonuçlarınızı daha açık bir şekilde gönderin lütfen