Gögüs küçüktme ameliyatı riskleri nelerdir bu ameliyatı yaptirip dogum yapan bebek emzirebilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda en doğru cevabı bu ameliyatı yapacak plastik cerrahi doktoru vermelidir.Amaliyatın gerek olup olmadığı konusunda öncelikle bir değerlendirme yapılmalıdır.Ancak bebek emzirmeye karşın olumsuz bir etkisi bulunmayacaktır.