Göğüs uclarında buyume ve soyulmalar var..

10 gun once gogus sızlaması sısmesı hafıfbasladı adet oldum ılk gun pembe bı leke geldı sonra ıkıncı gun adet oldum 5 gun kadar surdu bıttıkten snra tekrar basladı sızlama ıc camasırına degınce bıle aklımı alıyor gogus uclarında buyume ve soyulmalar var derısınde soyula var cok ıdrara cıkıyorum

Tahlil.com Cevabı : Hormonal değişiklikten veya meme enfeksiyonundan dolayı bu tür belirtiler olabilir. Doktora gitmenizi öneririz..