Gögüslerim büyüdü ve uçlarında kararma var etrafındaki halka büyüdü bunun başka sebebi ne olabilir?

19 yaşındayım ve hamile olmadığıma eminim çünkü 27 kasımda adet gördüm ancak gögüslerim büyüdü ve uçlarında kararma var etrafındaki halka büyüdü bunun başka sebebi ne olabilir? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Hormonal döngünüzde değişiklikler olabilir.Bir kadın doğum doktoruna başvurabilirsiniz.