Göğüslerim cok hassaslastı hamilelik olabilirmi hemen bu ay

merhaba hocm benim gecen ay kimyasal gebelik cıktı bugünde adetimi 25. günü test yaptım negatif cıktı adetim 33. günde bir yenileniyor düzenli fakat cocugum olmuyor tüm tahlil tadavi tastlerim temiz benim kasık agrım var bide göğüslerim cok hassaslastı hamilelik olabilirmi hemen bu ay

Tahlil.com Cevabı : Olabilir, adet gecikmesi olursa testi tekrarlayın...