Göğüslerimde şişkinilk ve ağrı sık idrara çıkma akıntı gibi belirtiler var, gebelik testi yaptırdım

Doktor bey bu ayın yumurtlama günümü takip ettim ve o zamanlar birlikte olmaya calıştık kocamla.dün kan testi yaptık ama sonuz 0.592 cıktı bu degere göre sonuc nedir..hamilelik belirtilerimi yasıyorum ..özellikler göğüslerimde şişkinilk ve ağrı sık idrara çıkma akıntı gibi yardımcı olursanız sevinirim..bugun adet olmam lazım ama hiç bi adet belirtisi yok sizce erken mi yaptım kan testini

Tahlil.com Cevabı : Gebe olmadığınızı söyleyebiliriz test sonucuna göre ancak testi adetinizde 1 hafta gecikme olmadan yaptırmamanızı öneririz.