Gördüğüm kanama üstüne görme olabilir mi?

Merhaba 16 yasındayım ekımın yırmı sekızınde sevgilim çıplak ben şortlu surtunmelı ilişki yaşadık benın adet gunum sekız gun gecikti ve adet oldm normal seviyede benim adetim en fazla dort gun surer acaba bu üstüne gorme kanaması olabılırmı korkuyorum o yuzden rengı ayırt edemiyorum hamılemıyım

Tahlil.com Cevabı : Üstüne görme mi yoksa normal adet mi olduğunuzu anlamanın en kolay yolu gebelik testi yaptırmaktır. Eğer sonuç negatifse normal bir adet kanaması görmüşsünüz demektir.