Gördüklerim üstüne görme olabilir mi?

31 ekimde iliski yaşadım ve sonrasında Kasım ve aralık aylarında düzensiz şekilde adet gördüm. simdi aşırı akıntm var bu ay günüm baya gecikti fakat adet belirtilerim göğüs şişmesi falan var sizce hamile olabilir miyim? gördüklerim üstüne görme olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Bizce kadın hastalıkları uzmanına gidin enfeksiyon olabilir..