Görünüm bulanık, Renk sarı, Dansite 1.026

Görünüm Bulanik Renk Sari Dansite 1.026 1.005 - 1.035 pH 5.5 4.4 - 7.4 Glukoz Eser mg/dL Protein + mg/dL Bilurubin Negatif mg/dL Üribilinojen Normal mg/dL Nitrit Negatif Keton + mg/dL Lökosit ++ Eritrosit + İdrar Sedimenti WBC * 26 Her Sahada 0 - 5 RBC * 9 Her Sahada 0 - 4 Bakteri Bol Yassı Epitel 9 HIYALEN 1

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu geçiriyor olma ihtimaliniz var.