Gram boyama: Epitel Görülmedi,Lökosit Görülmedi,Mikroorganizma Görülmedi.

GRAM BOYAMA . Epitel Görülmedi. Lökosit Görülmedi. Mikroorganizma Görülmedi. KÜLTÜR . Aerobik Kültür Üreme olmadı. Tam İdrar Tahlili İDRAR Renk Sarı SARI Görünüm Berrak BERRAK Dansite 1005 1,000 - 1,030 Reaksiyon (pH) 6,5 5,0 - 9,0 Lökosit Negatif Negatif Nitrit Negatif Negatif Protein Negatif Nega

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal.