Guatr dan ameliyat oldum her gün sabah ac karnına ilaç alyurm.en son kan değerlerim bunlar.

TSH 0,01 0,27-4,2 T3 SERBEST 3,7 2,02-4,43 T4 SERBEST 1,6 0,932-1,71 30 aralıkta guatr dan ameliyat oldum her gün sabah ac karnına ilaç alyurm.en son kan değerlerim bunlar.

Tahlil.com Cevabı : TSH değeriniz düşük bu da normal değil. Tiroid beziniz fazla çalışıyor olabilir.Ameliyat olduğunuz yere veya Endokrinoloji bölümüne başvurunuz.TSH testi ve hangi durumlarda düşük çıktığına dair aşağıdaki yazımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Tiroid Testleri,http://tahlil.com/10-soru-ve-cevapta-tiroid-hastaliklaritiroid-testleri-st3-st4-tsh-ve-tiroid-testlerinin-yorumlanmasi