Gunluk olarak euthyrox 100 mg coraspin progestan ve folic plus kullaniyorum

Gunluk olarak euthyrox 100 mg coraspin progestan ve folic plus kullaniyorum ve 4 haftalik hamileyim bu duzene gore folic plus gunde kac defa kullanmam gerekiyor recetesiz esim aldigi icin eczaciyada sormadik sizce dozu ne olmali bu kadar ilacla birlikte fazla gelmezmi birde bu ilac kilo aldiriyormu?

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuzla konuşmanızı öneririz, genellikle günde 1 tane verilir..