Hacim 3cc Likefaksiyon süresi : 25 Ph: 8 Konsantrasyon: 84 mil/ml Prograsif Motilite: %43 ?

Hacim 3cc Likefaksiyon süresi : 25 Ph: 8 Konsantrasyon: 84 mil/ml Prograsif Motilite: %43 Nonprograsif Motilitie%17 İmmotilite%40 Yuvarlak hücre:0,2 mil/ml Sperm Morfolijis;(Normal%5) (baş%72) (boyun%8) (Kuyruk%15) Lökosit:0,1mil/ml Vitalite(Eosin ile): %73 Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Normal şekilli spermleriniz düşük oranda görülüyor