Hacim (ml):1.5 Gorunum:normal Vizkozite:normal Likefaksiyon suresi(dk):25 Abstinans (gun):3gun Sper

Tahlil.com Cevabı : Hacim (ml):1.5 Gorunum:normal Vizkozite:normal Likefaksiyon suresi(dk):25 Abstinans (gun):3gun Sper konsatrasyon (mil/ml):13 Total motilitife (%):38 (%a): (%b):31 (%c):7 (%d):62 Baş anomalis:76 Boyun :16 Kuyruklu :8 Iyi mi test