HACİM(ML) =3 VİSKOZİTE =NORMAL PH(SPERMOGRAM) = 8 GÖRÜNÜM = NORMAL LİKEFAKSİYON = NORMAL LOKASİT KONSANTRASYONU = <= 1 SPERM KONSATRASYONU (M / ML)

HACİM(ML) =3 VİSKOZİTE =NORMAL PH(SPERMOGRAM) = 8 GÖRÜNÜM = NORMAL LİKEFAKSİYON = NORMAL LOKASİT KONSANTRASYONU = <= 1 SPERM KONSATRASYONU (M / ML) 12.3 ( L ) TOPLAM SPERM (M) = 31.9 (L) HAR.SPERM KONS.(M/ML) 9.05 CİNSEL PERHİZ SÜRESİ = 3 GÜN FONK.SPERM KONS. (M/ML) = 4.6 MORFOLOJİ % NORMAL (%) = 39 HAREKETLİ SPERM M/ML = N.A SPERM HAREKET ENDEKSİ = 108 İLERİ HIZLI HAR. (a) (%) = 50 İLERİ YAVAS HAR.(b) (%) = 11.4 YER.HAR.SPERM (c) (%) =12.2 HAREKETSİZLİK (d) (%) = 26.4 ORTALAMA HIZ = 13 (MİCRON / SEC )

Tahlil.com Cevabı :

Sperm sayısı az görülüyor.Üroloji doktoruna danışmalısınız.