haftalık hamileyim toxoplaşma antikoru:lgG pozitif 60 Rubella antikoru lgG pozitif 211 ne demek oluyor

Merhabalar 7 haftalık hamileyim toxoplaşma antikoru:lgG pozitif 60 Rubella antikoru lgG pozitif 211 ne demek oluyor acaba.

Tahlil.com Cevabı : Her iki testin de IG G değerlerinin pozitif olması hamilelik yönünden riskli bir durum oluşturmaz.Bu enfeksiyonların önceden geçirildiğini gösterir.