Hala adet olmadım, göğüslerimde ağrılar var.

erkek arkadaşımla ilişkiyegirdik fakatkıyafetlerimiz vardı bende esofman erkek arkadaşımdada kot şort pantol vardı o şekilde5-6 dküzerimdekaldı gel git gel git yaptı ondan önce zatenadetim gecikmiştevehala adet olmadım göğüslerimde ağrılarvar sıktıgımda süt geldi korkuyorum bakireyim ve hamılemiyim

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamile olma ihtimalin yok. Aşağıdaki yazımızı okuyabilirsin. http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi

a********* :

hocam adetimden 3 gün sonra ertesi gün hapı aldım. yaklaşık 3-4 gün sonra yine kanamam oldu. ve bu ay henüz adet olmadım. ertesi gün hapı ileri ki aylar için düzensizlik yapabilir mi?

Cevap:

Ertesi gün hapı bilinçsizce ve sık olarak kullanılmamalıdır. Kullanıldığında ise adet döngüsünde düzensizlikler yapabilir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.