halsızlık sıkayetım var saclarım cok dokuluo

merhaba hgb 10.6 demirimde 23 bir hafta sonra tekrar test yaptırdım hgb 11.8 demirimde 17 olmustu ama halsızlık sıkayetım var saclarım cok dokuluo ve halsız kalınca tansıyonum cok dusuyo buyuk 9 ve bazen 8 bıle oluo bunun sebebı sızce nedır ?

Tahlil.com Cevabı : Anemi bulgularınız var.Tedavi olduğunuzu umuyorum.Size verilen ilaçları düzenli almalısınız.Anemi tedavisi uzun süren bir tedavidir.