Halsızlık ve eklem ağrısı şikayetiyle iç hastalaıklarına gittim bunu sonucunda kan testi yapıldı.bazı değerlerim alt sınıra yakın bunları yorumlarmısınız?

 Halsızlık ve eklem ağrısı şikayetiyle iç hastalaıklarına gittim bunu sonucunda kan testi yapıldı.bazı değerlerim alt sınıra yakın bunları yorumlarmısınız?HBA!C 5,7 baso 0,02 lym2,98 mchc32,9 rdw12,6 neu2,98 neu%55,2 rbc5,35 doktorum normal demesıne rağmen şikayetim devam ediyor .

Tahlil.com Cevabı :  Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.