Halsizlik ve enerji kaybı isteksizlik nedeniyle psikiyatri bölümüne gittim. hafif depresif tanısı koydu. ama tiroid testine de bakalım?

Halsizlik ve enerji kaybı isteksizlik nedeniyle psikiyatri bölümüne gittim. hafif depresif tanısı koydu. ama tiroid testine de bakalım sonra net bir tanı koyarız dedi. t4 düşük çıktı. enerji kaybı halsizlik ve sürekli tembelliğim buna mı dayalı acaba. freeT3: 3.29 freeT4:0.86 tsh:1.39

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.