Halsizlik, yorgunluk, baş dönmelerim, çok fazla kemik ağrılarım var.

Bugün doktora gittim halsizlik, yorgunluk, baş dönmelerim, çok fazla kemik ağrılarım vardı Hemogram testi istedi. Sonuçlarımda bir çok terimin karşısında "normal" yazıyordu sadece bunda düşük yazısı vardı. Acaba anlamı nedir? Ne yapamam gerekli "Tam Kan (Hemogram) - HCT -36,8 -%Düşük - 37 - 53,7"

Tahlil.com Cevabı : Tek başına Hct düşüklüğünün bir anlamı yok.