Hamile kalma riski var mı?

kız arkadaşımla sürtünme yoluyla iki gün önce ilişkiye girdik. bende kilot ve şort onda da dantelli kilot vardı.ben boşaldım sürtünme esnasında kilodumda ve şortumda ıslaklık oldu,kız arkadaşımında kilodunda ıslaklık oldu.hamile kalma riski var mı hocam. çamaşırı delip geçebilir mi sperm

Tahlil.com Cevabı :  Sperm hücresi çamaşırı delip geçemez merak etmeyin ama bu konularda bilgi edinmek için sitemizde sorulmuş soruları ve yazıları okumanızı tavsiye ederiz.