Hamile kalmakta sıkıntı yaşarmıym, yorumlarmısınız..

rahmimin çift olduğu, E2: 84,25 FSH: 8,42 LH: 2,1, insulin:7,7, prolaktin:16,71. Yaşıma (29/bekar) göre değerlerin iyi olmadığı, 35 yaşa göre olduğu, evlilik ve gebelik istersm vakit kaybetmemem, hiç korunma denildi. şimdilik yapılcak bir önlem varmı, hamile kalmakta sıkıntı yaşarmıym, yorumlarmısn

Tahlil.com Cevabı : Hamile kalma şansınız zamanla azlacaktır, çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız fazla vakit kaybetmemenizi öneririz.