Hamile kalmaktan korkuyor

iyi günler ben kız arkadaşımla 12 gün önce ters ilişki denilen şeyi yaşadık ama kız arkadaşım kendini çok kastığı için girmeden ucu girdi boşalma olmadı ben kendim lavoba da attim ve kız arkadasım adetinin ikinci günündeydi hamile kalmaktan korkuyor zeyk suyu yada en ufak bosalma olduysa kalır mı

Tahlil.com Cevabı : Kız arkadaşınızın yumurlama dönemine bağlı çok düşük risk olabilir..