Sürtünme yoluyla ilişkiye girdim sonra üstüme boşaldı adet olmadan önçe pembemsi akıntı geldi

Sürtünme yoluyla ilişkiye girdim sonra üstüme boşaldı adet olmadan önçe pembemsi akıntı geldi onun peşine adet oldum. Kısa sürdü 4 gün ama kesik kesik 2. ayda gene adet oldum ama mide bulantı karında şişlik gibi belirtiler var. Hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı :

Sürtünme yoluyla ilişki sonrası adet olmuşsunuz. Bu adet öncesi olan pembe akıntının hamilelikle ilgisi olmadığı kesin zira ardından adet kanamanız olmuş. Bunun ardından bir sonraki ayda da adetinizi görmüşsünüz. Bu durumda hamilelik olasılığından söz edemeyiz. Sürtünmeli veya sürtünmesiz herhangi bir ilişki sonrası adet görülmüş olması söz konusu yani adet öncesi kurulaln ilişkiye bağlı hamilelik olasılığının ortadan kalktığını ifade eder.
Gördüğünüz adet kanamaları sonrası, mide bulantısı ve karında şişlik gibi durumlar ise hamilelik ile ilgili olmaz. Mide ve barsak sisteminizle ilgili bazı sorunlar nedeniyle olabilir. Mid ebulantısı ve karında şişlik şikayetleriniz devam ederse bir dahiliye doktoruna veya aile hekiminize baş vurabilirsiniz.

Sonuç olarak yazdığınız bilgilerden hamile olmadığınızı söyleyebiliriz.