Belimde ağrı karnımda şişkinliğim var hamile kalma ihtimalim var mı?

Hocam merhaba 18 Mart ta erkek arkadaşımla onunda üzerinde kıyafet vardı benimde vardı sürtünme yoluyla ilişki yaşadık ama vajinama herhangi bir boşalma olmadı sonra 22 Mart tarihinde adetimi oldum ikinci adetimide oldum Nisan 17 sinde hesaplamama göre üçüncü adetim Mayıs ayının 15 ine denk geliyodu ama bugün ayın 18 i hala olmadım ama belimde ağrı karnımda şişkinliğim var hamile kalma ihtimalim varmı hocam lütfen cevaplayabilirmisinzi

Tahlil.com Cevabı :

Mart ayında yaşadığınız ilişkiye bağlı olarak hamile kalma ihtimaliniz bulunmuyor. Bu ilişkinin üzerine 2 adet görmüşsünüz.Burada özellikle vurguladığımız bir husus var. Korunmasız bir ilişki sonrası adet görülmüş olması adet görülmeden önceki ilişkiye bağlı hamilelik ihtimalinin tamamıyla ortadan kalktığını gösterir.  Zaten siz ilişki sonrası 2 ader görmüşsünüz.Sonuç olarak Mart ayından sonra herhangi bir korunmasız ilişkiniz olmadıkça ki yazdıklarınızdan bu anlaşılıyor hamile kalma olasılığınız da bulunmuyor.
Yaşadığınız stres veya hamilelik korkusuna bağlı adetinizde gecikmeler olabilir. Karındaki şişliğiniz de muhtemelen yaklaşan adet öncesi bir belirti. Ancak bel ağrısının bir çok nedeni olabilir. Kas ve iskelet sistemindeki problemler, idrar yolları ve böbrekelrde olan enfeksiyonlar buna örnek verilebilir.Bu şikayetiniz devam ederde muayene olmanız gerekebilir bir doktora. Ancak bel ağrınızı hamilelik ile ilişkilendiremeyiz kesinlikle çünkü öyle bir ihtimal bukunmuyor yazdıklarınızdan anladığımız kadarıyla.
Merak etmeyin hamile kalma ihtimaliniz bulunmuyor. Rahat olun. Sağlıklı günler diliyorum.