Hamile miyim acaba?

En son adetim 30 kasımdı. 27 aralıkta bir ilişki gercekleşti. 3 gün önce evde test yaptım negatif cıktı. Doktor ultrasyonda da göremedi. Kan testi yaptırdım. 01 cıktı. Doktor hamilelik yok dedi. Ama hala adet olmadım gecikme 20 küsür gün oldu. Hamilemiyim acaba?

Tahlil.com Cevabı : Ultrason ve kan testinde negatif çıkmış ve doktor hamilelik yok demişse yoktur, ancak adet gecikmesinin birçok sebebi olabilir..