Hamile olabilir miyim zevk suyuda hamile bırakır mı?

en son ilişkiye girdikten sonra adet oldum 1 ay sonra hiç ilişkiye girmeden yıne adet oldum ama yok denecek kadar az ve agrısız 3gun sürdü hamile olabilirmiyim zevk suyuda hamile bırakırmı? biz korubmasız işilkiye giriyoruz ama orgazm sırasında meniyi dısarı bosaltıyoruz bu sekilde hamile kalınırmı?

Tahlil.com Cevabı : Bu tür geri çekme yöntemi ile korunmada az da olsa hamile kalma ihtimali vardır.