.Hamile olabilirmiyim?Ya da Üstüne görme olabilir mi?

SAT 28 kasım ardından 2 aralık da ilişkim oldu ve Norlevo kullandım.Normalden 10 gün önce adet oldum.Yinede adetten sonra yani ilişkiden 28 gün sonra beta hcg testi yaptırdım ve sonuç 0,05 çıktı.Bu ayki adetim iki gün gecikti ama oldum 4 gün süren.Hamile olabilirmiyim?Ya da Üstüne görme olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı :  Tahlil.com sizler için Gebematik geliştirdi. Tahlil.con doktorlarının tasarladığı Gebematiği kullanarak, yapılan gebelik testine göre  hamile olup olmadığınızı hamileyseniz de tahmini haftasını öğrenebilirsiniz.Gebematiğimizi kullanmak için tıklayınız.....