Hamile olma ihtimalim ortadan kalktı mı?

Merhabalar, erkek arkadaşımla ilişkiye girmiştim içime boşalma olmadı zamanında adetimi gördüm ve internetten hesapladığım kadarıyla yumurtlama dönemimden 4 gün sonra ilişkiye girdik. Hamile olma ihtimalim ortadan kalktı mı?

Tahlil.com Cevabı : Hayır kalkmaz adet tarihinizden 1 hafta sonra test yapmanızı öneririz..