Hamile olma ihtimalim varmı ?

Adetim 10 gün gecikti btahcg testi yaptırdım 1.20 çıktı ama adet olacağım da ultrasonda görülmedi öyle bir durum yok dedi doktor 10 gun içinde randevu verdi tekrar hamile olma ihtimalim varmı kanda yukselirmi bu değer tekrar

Tahlil.com Cevabı : Bu kan değeri yükselmez. Bu ay için yumurtalarınız geç olgunlaşmış olabilir, bu yüzden adetiniz gecikmiş olabilir.