Erkekte iç çamaşırı var ama kadında yokken zevk suyundan sürtünmeli ilişkide hamile kalınır mı?

Merhaba erkekte iç çamaşırı var ama kadında yokken zevk suyundan sürtünmeli ilişkide hamile kalınır mı (boşalma durumu olmadı) yaşım19

Tahlil.com Cevabı :

Merhaba hamile kalınması için korunmasız bir ilişkide erkeğin boşalması sonrası sperm hücrelerinin vajina içine temas etmesi ve ulaşması gerekir.Zevk suyu boşalma öncesi erkekten gelen 1-2 damla prostat salgısıdır. Bunun iç çamaşını geçip vajinaya temas etmesi imkanı bulunmaz.. Bu nedenle bu tür bir beraberlikte hamile kalınması mümkün değildir. İçiniz rahat olsun. Sağlıklı günler dilerim.