Hamile olma şansı var mı?

Öncelikle iyi günler. Kız arkadaşımla 25.09.2016 tarihinde ilişkiye girdik ama içine boşalma olmadı. Sevgilimin son adet tarihi 13.09.2016. Adeti normal tarhine göre 10 gün gecikti hamilelik testi yaptık bugün negatif çıktı. Hamile olma şansı var mı?

Tahlil.com Cevabı : Testinizi tam zamanında yaptırmışsınız.  Sonuç negatif çıkmış yani farklı bir sonuç çıkması mümkün olamaz.