hamıle olmak ıcın kan degerlerının kac cıkması gerıkıyo

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değerinin normalden yüksek olması gebelik lehine düşünülür.Kabaca 10 ve üstü Beta hCG değerleri hamileliği akla getirir

A******** :

Hocam merhabalar, total hcg testim 366.91 çıktı sonuç nedir. Emeğiniz üçün tşk ederim.

Cevap:

Gebelik testiniz pozitiftir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.